PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848822}

Królestwo Planety Małp

Kingdom of the Planet of the Apes
6,9 4 963
oceny
6,9 10 1 4963
6,1 16
ocen krytyków
Królestwo Planety Małp
powrót do forum filmu Królestwo Planety Małp

Planuję wybrać się do kina na Królestwo planety małp jednak nie oglądałem wcześniej żadnej z poprzednich części serii. Powinienem najpierw nadrobić zaległości czy śmiało mogę iść na seans nic nie tracąc ?

ocenił(a) film na 8
thief271

Odpowiadając z punktu widzenia widzki, która obejrzała całą trylogię... możesz śmiało iść. Nowa część jest osobną historią, choć bardzo ładnie jest też oddany hołd Caesarowi (temu, który zapoczątkował to wszystko) poprzez wspominanie Jego postaci i Jego zasad.
Nie mogę powiedzieć, że nic nie stracisz, bo nie będziesz miał sentymentu do postaci Caesara, ale na pewno nieobejrzenie trylogii nie przeszkodzi Ci w zrozumieniu fabuły i dobrej zabawie podczas filmu ;) 

ocenił(a) film na 2
Dzelsonitka

Byłam wczoraj i dawno tak głupiego filmu nie oglądałam,wolałabym iść na spacer niż stracić na to ponad 2h.

ocenił(a) film na 8
milena3532

Każdy ma swoje gusta. Ja pokochałam to uniwersum, choć nie twierdzę, że była to część równa wszystkim wcześniejszym, stąd obniżenie oceny.

ocenił(a) film na 2
thief271

Byłam wczoraj i dawno tak głupiego filmu nie oglądałam,wolałabym iść na spacer niż stracić na to ponad 2h.

thief271

Oryginału z 1968 roku i tak nic nie przebije, choćby przykryte toną CGI :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones